Terápiás / szociális munkatárs

Pozíciócsoport:
Terápiás/szociális munkatárs
Gyakorlattal rendelkező
Pályakezdő
Munkavégzés helye:
Mosonmagyaróvár
Csorna
Vasvár
Teljes munkaidő
Végzettség:
Szakközépiskola
Szakiskola
OKJ
Főiskola
Egyetem

Intézményeinkbe kollegát keresünk

TERÁPIÁS / SZOCIÁLIS MUNKATÁRS

munkakör betöltésére.

Mit csinálunk mi?

  • Szervezetünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik, nap mint nap törekszik arra, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Egyik ilyen újító mozgalmunk a nappali ellátó intézmények létrehozása, amelyek az év minden napján várják a segítségre szoruló szenvedély-, illetve pszichiátriai betegeket.

Miről szól az állás?

  • Olyan ember illik a csapatunkba, aki nemcsak csoportfoglalkozásokat tud tartani több fő számára, hanem az egyéni esetkezelést is megoldja. Mindemellett az adminisztráció naprakész vezetése, továbbá a más szociális intézményekkel történő kapcsolattartás sem okoz gondot Neki. Intézményünk kapui egész évben, minden nap nyitva várják a klienseket, de Neked ugyanúgy heti 5 napot kell dolgoznod napi 8 órás munkarendben.

Milyen személyiséget keresünk?

  • Hogyha céltudatosnak, innovatívnak, csapatjátékosnak érzed magad, aki határozott fellépésű, képes az önálló munkavégzésre és igénye van a további szakmai fejlődésre, illetve lehetőleg már rendelkezik szakmai tapasztalattal a szenvedély-és/vagy a pszichiátriai betegek ellátásban, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.
  • Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott felsőfokú végzettséggel vagy igazolnod kell, hogy folyamatban van az ilyen jellegű végzettség megszerzése! például: teológus, szociális munkás, szociálpedagógus, szociálpolitikus, szociális menedzser, pszichológus, mentálhigiénikus végzettség
  • Olyan jelöltet, aki kreatív, nyitott, igazi újító szellem, aki nem fél kipróbálni újításokat annak érdekében, hogy kliensei akár csak „egyet lépjenek előre”.
  • Olyan dolgozót, aki szeret csapatban dolgozni, de az önálló munkától sem riad vissza.

Miért szeretsz majd a BTESZ-nél dolgozni?

  • Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. A siker kulcsa a csapat. Ahogy egyik vezetőnk idézni szokta: „Egyikünk sem olyan okos, mint amilyen okosak együtt vagyunk” 😊
  • Alapértékeink: Alázat, Bizalom, Tisztelet, Empátia, Szakmaiság
  • Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. A fontos döntésekben számít a véleményed. Egészen biztos, hogy nem fogsz unatkozni. 😊 Mivel egy újonnan felépülő dolognak lehetsz a részese, így számtalan kihívással találkozhatsz, amelyek hozzájárulhatnak szakmai fejlődésedhez. Persze képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon előtted.

Mikor van a munkaidő és hol van az intézmény?

  • Az Új Esély Központok az évnek mind a 365 napján nyitva vannak, de munkatársainknak csak heti 5 napot kell dolgozniuk.  A napi munkaidő, beosztás szerint alakul. Nyitott pozíciónk jelenleg az alábbi településeken érhetők el: Mosonmagyaróvár, Csorna, Vasvár

Mit kínálunk?

  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó 326 000 Ft) és ágazati pótlékból (ezt a korábbi közalkalmazottként ledolgozott évek száma határozza meg) tevődik össze. +béren kívüli juttatások: cafetéria, munkába járás támogatása, munkavállalói ajánlói program
  • Lehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!
  • Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért.
  • Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben.
  • Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.
  • Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szupervíziót és esetmegbeszélő csoportot.
  • Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

Loading…
Juttatások
Cafetéria- OTP SZÉP kártya
munkába járás támogatása
külső, belső képzések támogatása
munkavállalói ajánlói bónusz